Rekolekcje 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks.Grzegorz Rafiński   
czwartek, 19 listopada 2009 04:00



KOLĘDA 2014/2015


                         CIEPLEWO


 

KSIĄDZ PROBOSZCZ

KSIĄDZ KRZYSZTOF

27 XII (sob)

 

 

 

G

(od 16.00)

Osiedle:

Świerkowa,

Sosnowa,

Jodłowa,

Modrzewiowa

(od 16.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Długa 52-78 (parzyste)

28 XII (N)

 

 

 

G

(od 15.00)

Młynarska

Rzemieślnicza

Rzeczna

Krótka

(od 15.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Majowa

Długa 90

Długa 33-45 (nieparzyste)

29 XII (pon)

(od 16.00)

Długa 1A i 1B

Długa 105 i 115

Długa 10-22 (parzyste)

Szafirowa

Rubinowa

(od 16.00)

Długa 26-50 (parzyste)

Długa 29A („Dom Kolejowy”)

30 XII (wtor)

 

(od 16.00)

Długa 3-23 (nieparzyste)

Bursztynowa

(od 16.00)

Łąkowa

Lawendowa

31 XII 2014

1 I 2015

- - - - - -

- - - - - -

- - - - - -

- - - - - -

2 I (piątek)

(od 16.00)

Słoneczna

Księżycowa

- - - - - -

(Msza o 18.00)

3 I (sob)

 

 

 

 

R

(od 16.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Długa 47-59 (nieparzyste)

(od 16.00)

Sportowa

Przemysłowa, Klonowa, Jesionowa, Chabrowa, Topolowa, Makowa, Rumiankowa

4 I (N)

 

 

 

R

(Od 15.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Wierzbowa

 

(od 15.00)

Lotnicza 28-42 (parzyste)

Jagodowa,

Porzeczkowa

„Działki”

5 I (pon)

(od 16.00)

Zielona

(od 16.00)

Lotnicza 2-26 (parzyste)

Lotnicza 3-23 (nieparzyste)

6 I (wtor) Objawienie

Pańskie

G

(od 15.00)

Żytnia

(od 15.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Ogrodowa

Lotnicza 43

7 I (środa)

(od 16.00)

Kwiatowa

Bukowa

(od 16.00)

Lotnicza 37, 39, 41


Ł Ę G O W O


 

KSIĄDZ PROBOSZCZ

KSIĄDZ KRZYSZTOF

8 I (czw)

(od 16.00)

Tczewska 38-52 (parzyste)

(od 16.00)

Spacerowa 1-9 (parzyste i nieparzyste)

9 I (piątek)

(od 16.00)

Tczewska 27A

Tczewska 27-47 (nieparzyste)

(od 16.00)

Spacerowa 11-39

10 I (sobota)

 

 

 

G

(od 16.00)

Nowa 14-40 (parzyste)

 

(od 16.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Cmentarna

Wąska

Kościelna

11 I (N)

G

(od 15.00)

Nowa: 42 – do końca (parzyste)

Nowa: 29 – do końca (nieparz.)

Wójta, Sołtysa, Starosty

(Od 15.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Orzechowa

12 I (pon)

(od 16.00)

Długa 13-28

(od 16.00)

Długa 1-12

13 I (wtorek)

(od 16.00)

Tczewska 49-55 (nieparzyste)

Tczewska 54-76 (parzyste, włącznie z nr 70)

(od 16.00)

Tczewska 2, 2a.b.c.d, 4

Boczna

Nowa 1-10a

14 I (środa)

(od 16.00)

Szkolna

Przy Torach

(od 16.00)

Słoneczna

Krótka

Ogrodowa

15 I (czw)

(od 16.00)

Na Skarpie

(od 16.00)

Perłowa

16 I (piątek)

(od 16.00)

Tęczowa

Tczewska 1-25 (nieparzyste)

(od 16.00)

Przemysłowa

17 I (sob)

R

(od 16.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Jasna 1-5 (obie strony)

(od 16.00)

Jasna 37-64 (obie strony)

18 I (N)

R

(Od 15.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Jasna 6-15 (obie strony)

(od 15.00)

Polna 1-18 (obie strony)

19 I (pon)

(od 16.00)

Jasna 16-36 (obie strony)

(od 16.00)

Polna od 19-do końca (obie strony)

20 I (wtorek)

(od 16.00)

Rzeczna 1-11 (obie strony)

 

(od 16.00)

Rzeczna 24-38 (obie strony)

21 I (środa)

- - - - - -

(od 16.00)

Rzeczna 39-51 (obie strony)

22 I (czw)

(od 16.00)

Rzeczna 12-23 (obie strony)

(od 16.00)

Topolowa, Niebieska,

Zielone Wzgórze

23 I (piątek)

(od 16.00)

Spokojna

 

(od 16.00)

Zielona (bez końcówki: numeru 59 i numeru 2)

24 I (sob)

G

(od 16.00)

Piaskowa

 

(od 16.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Tczewska 6-20 (parzyste)

25 I (N)

G

(od 15.00)

Cicha

Zielona 59 i 2 (P. Hebel)

Leśna

(Od 15.00, z przerwą na Mszę o 18.00)

Tczewska 22-34 (parzyste)


R U S O C I N


 

KSIĄDZ PROBOSZCZ

KSIĄDZ KRZYSZTOF

26 I (pon)

 

 

(od 16.00)

Gdańska 18-38 (parzyste)

Gdańska 23

 

(od 16.00)

Wiśniowa 3B (nowy blok)

Wiśniowa 3A (nowy blok)

27 I (wtorek)

(od 16.00)

Osiedle: Głogowa,

               Klonowa

               Wierzbowa

               Wiśniowa (na Osiedlu)

(od 16.00)

Gdańska 17

Gdańska 19, mieszk. 1-9

28 I (środa)

(od 16.00)

Osiedle: Gdańska (na Osiedlu)

              Cisowa

              Brzozowa

(od 16.00)

Gdańska 19, mieszk. 10-18

Gdańska 21

29 I (czw)

 

(od 16.00)

Gdańska 40, 42 i 44

(od 16.00)

Gdańska 46

Prosta 2

30 I (piątek)

 

(od 16.00)

Prosta 1 i 3

 

(od 16.00)

Wiśniowa (1), 2, 4 (poza Osiedlem)

Wiśniowa 5 i 7 (poza Osiedlem:                          P. Salewscy i Wittner)

31 I (sob)

R

(od 19.00, po Mszach o 17.00 i 18.00)

Prosta 5

(od 16.00)

Rataja 10, 12 i 14

1 II (N)

R

(od 15.00, przed Mszą o 18.00)

Prosta 7

(od 15.00)

Gdańska 5-15 (nieparzyste)


 



Zmieniony: czwartek, 18 grudnia 2014 18:39